Biuro rachunkowe w Szczecinie

Sprawnie działające biuro rachunkowe w Szczecinie stawia na współpracę z osobami fizycznymi i prawnymi. Podpisz z nami umowę na świadczenie usług, a wyeliminujemy całą rutynę związaną z księgowością, podatkami, kadrami i płacami. Musisz tylko kontrolować proces i rozwijać swój biznes.

Zajmujemy się księgowością, raportowaniem, naliczaniem podatków i płac, kwestiami prawnymi, współpracą z bankami, aby dać Ci więcej swobody. Nie uchylamy się od odpowiedzialności ani nie ponosimy odpowiedzialności. Jeśli popełnimy błąd, przyznajemy się do niego i poprawiamy go, nie czekając na punkt zwrotny. Sprawdź ile możesz zarobić z pomocą profesjonalisty!

Jak działa biuro rachunkowe w Szczecinie?

Mamy marzenie: stworzyć najlepsze usługi dla biznesu na Pomorzu. W tym celu zgromadziliśmy księgowych, prawników i programistów. Księgowi zatrudnieni w naszym Biurze rachunkowym 24 w Szczecinie to specjaliści, którzy prowadzą księgi rachunkowe w różnych firmach, zajmują się obiegiem dokumentów, przygotowują i przesyłają sprawozdania księgowo-podatkowe do odpowiednich organów. Pracownicy naszego biura znają akty prawne, uchwały, formularze i metody rachunkowości przedsiębiorstw dotyczące organizacji księgowych i sprawozdawczych.

Księgowi w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie zajmują się:

  • Przetwarzanie dokumentów.
  • Kalkulacja przychodów/wydatków firmy.
  • Rachunkowość zasobów finansowych i rzeczowych.
  • Przygotowanie deklaracji podatkowej.
  • Obliczenia płac.
  • Realizacji transakcji wymiany walut (jeśli są realizowane przez Spółkę),
  • Rozliczanie zakupów i sprzedaży produktów.

Wycena z naszego biura rachunkowego w Szczecinie

W zakresie księgowości przedsiębiorstw oferujemy następujące usługi:

*Prowadź pełną księgowość.
* Prowadź KPIR – Przychody i wydatki.
* Rozliczenie karty podatkowej i płatność jednorazowa.
* Konserwacja ksiąg różnego typu: spółdzielnie, spółdzielnie mieszkaniowe, fundacje.
* Rozliczenie podatku VAT.
* Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych: CIT, PIT
*Bilans roczny.
* Rekordowe środki trwałe, aktywa prawne i wartości niematerialne i prawne.
* Dodatkowo zakres usług naszego biura rachunkowego w Szczecinie obejmuje:
* Wsparcie przy zakładaniu i zamykaniu firm.
* Wsparcie transformacji biznesowej.
* Usuń ZUS i należny podatek.
* Monitorowanie obiegu oraz weryfikacja formalna i merytoryczna dokumentów korporacyjnych.
* Asysta podczas kontroli urzędu skarbowego.
* W skrócie obsługa kadrowo-płacowa świadczona przez firmę księgową Szczecin
* Zatrudnianie i zwalnianie pracowników na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.
* Przechowuj zaświadczenia personalne, akta osobowe, akta urlopowe.
* Pilnuj terminów szkoleń BHP i PPOŻ.
* Przygotuj odcinki wypłat, oblicz zasiłek chorobowy.
* Sporządzanie wyciągów do ZUS/ZUA, DRA, RMUA.

Na prośbę przedsiębiorców nasi pracownicy ustalają zasady: wynagrodzenia i pracy. W imieniu naszych klientów wyjaśniamy rozbieżności z urzędami: ZUS, US, PIP. Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie stawia na ciągły rozwój, dlatego naszym klientom zapewniamy doradztwo podatkowe. Konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie odpowiadają za analizę umów handlowych, interpretację korespondencji podatkowej oraz efektywne zarządzanie ryzykami podatkowymi. Przedsiębiorcy korzystający z naszych usług mogą zapewnić sobie sprawną optymalizację podatkową, dzięki czemu ich dochody będą wyższe.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia biura rachunkowego Szczecin

Nasze działania koncentrują się na wspieraniu przedsiębiorców w prawidłowym zarządzaniu zasobami finansowymi i ludzkimi. Jesteśmy zespołem ekspertów, którym można zaufać i śmiało korzystać z pomocy w prowadzeniu biznesu. Księgowi i doradcy podatkowi chętnie dzielą się swoją wiedzą, aby ułatwić zarządzanie finansami firmy.

Biuro rachunkowe w Szczecinie

Biuro rachunkowe w Szczecinie

Posiadamy szeroki wachlarz działań, dzięki czemu nie musisz szukać innego wsparcia merytorycznego pracując w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie. Usprawnimy działania biznesowe i zmniejszymy uciążliwość załatwiania spraw związanych z bieżącą działalnością firmy, niezależnie od branży. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań księgowych, które znacząco usprawniają przepływ informacji. Twoje dane firmowe są bezpiecznie przetwarzane i przechowywane.
Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie charakteryzuje się dużą elastycznością, dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Twojej firmy. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie księgowości. Gwarantujemy poufność zawodową, dzięki czemu Twoje dane i pliki są bezpieczne. Wszystkie rozliczenia realizujemy terminowo, dzięki czemu nie musisz się martwić o dotrzymanie terminów w danej sprawie. Współpracując z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie unikniesz kar i grzywien oraz będziesz mógł bezpiecznie prowadzić swój biznes wiedząc, że Twoja księgowość jest pod dobrą opieką.

You may also like...